Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
Kód: PLYASRAM50011Podrobný popis
Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX| Dodávané káble | SATA |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Šírka | 305 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte | 6666, 6800, 6400, 6600 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| LAN radič | Dragon RTL8125BG |
| Bluetooth | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Grafická karta | AMD RDNA 2 |
| HDCP | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Rodina grafickej karty | AMD |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA II |
| RAID level | 10, 1, 0 |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 7 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4710483940910 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Šírka: | 305 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte: | 6666, 6800, 6400, 6600 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| LAN radič: | Dragon RTL8125BG |
| Bluetooth: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Grafická karta: | AMD RDNA 2 |
| HDCP: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Rodina grafickej karty: | AMD |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA II |
| RAID level: | 10, 1, 0 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 7 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
