Asrock B650M PG Lightning AMD B650 Pätica AM5 micro ATX
Kód: PLYASRAM50028Podrobný popis
Asrock B650M PG Lightning AMD B650 Pätica AM5 micro ATX| Vrátane skrutiek | Áno |
| Dodávané káble | SATA |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Farba | Čierna |
| Certifikácia | FCC, CE, ErP/EuP |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte | 4400 MHz, 6000, 4800 MHz, 5200, 6400, 6800, 6200, 7000, 5600, 6600, 7200 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 7200 MHz |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| LAN radič | Dragon RTL8125BG |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podpora paralelného spracovania | CrossFire |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| HDCP | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 3 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| RAID level | 1, 10, 0 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 7 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Konektor USB | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Slúchadlové výstupy | 3 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 3 |
| Thunderbolt konektory | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4710483943829 |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Dodávané káble: | SATA |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Farba: | Čierna |
| Certifikácia: | FCC, CE, ErP/EuP |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte: | 4400 MHz, 6000, 4800 MHz, 5200, 6400, 6800, 6200, 7000, 5600, 6600, 7200 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 7200 MHz |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| LAN radič: | Dragon RTL8125BG |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podpora paralelného spracovania: | CrossFire |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| HDCP: | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 3 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| RAID level: | 1, 10, 0 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 7 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Konektor USB: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Slúchadlové výstupy: | 3 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 3 |
| Thunderbolt konektory: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
