Asrock B850 LiveMixer WiFi AMD B850 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYASRAM50044Podrobný popis
Asrock B850 LiveMixer WiFi AMD B850 Pätica AM5 ATX| Dodávané káble | SATA |
| Anténa v cene | Áno |
| Farba | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | AMD B850 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Certifikácia | FCC, CE, ErP/EuP |
| Šírka | 305 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| LAN radič | Dragon RTL8125BG |
| HDCP | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Počet M.2 (M) slotov | 3 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| RAID level | 1, 0, 10 |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 5 |
| Konektor USB | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 8 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Konektor antény pre WiFi-AP | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 4 |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711581490154 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Anténa v cene: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | AMD B850 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Zvukový čip: | Realtek ALC1220 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Certifikácia: | FCC, CE, ErP/EuP |
| Šírka: | 305 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| LAN radič: | Dragon RTL8125BG |
| HDCP: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 2 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 3 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| RAID level: | 1, 0, 10 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 5 |
| Konektor USB: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 8 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Konektor antény pre WiFi-AP: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2: | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 4 |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
