Asrock B850 Pro-A AMD B850 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYASRAM50047Podrobný popis
Asrock B850 Pro-A AMD B850 Pätica AM5 ATX| Vrátane skrutiek | Áno |
| Dodávané káble | SATA |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Farba | Čierna |
| Čip základnej dosky | AMD B850 |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Certifikácia | FCC, CE, ErP/EuP |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN radič | Dragon RTL8125BG |
| HDCP | Áno |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu | 3.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| RAID level | 1, 0, 10 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 8 |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Vstup | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Slúchadlové výstupy | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet USB 2.0 portov | 6 |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 4 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 2 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711581490185 |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Dodávané káble: | SATA |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Farba: | Čierna |
| Čip základnej dosky: | AMD B850 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Certifikácia: | FCC, CE, ErP/EuP |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN radič: | Dragon RTL8125BG |
| HDCP: | Áno |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu: | 3.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| RAID level: | 1, 0, 10 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 8 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Slúchadlové výstupy: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 6 |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 4 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 2 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
