Asrock B850 Pro RS AMD B850 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYASRAM50045Podrobný popis
Asrock B850 Pro RS AMD B850 Pätica AM5 ATX| Dodávané káble | SATA |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | AMD B850 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilné | ECC |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| LAN radič | Dragon RTL8125BG |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Podpora RAID | Áno |
| RAID level | 0, 1, 10 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet USB 2.0 portov | 6 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 4 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 2 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711581490161 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | AMD B850 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilné: | ECC |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Nie |
| LAN radič: | Dragon RTL8125BG |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Podpora RAID: | Áno |
| RAID level: | 0, 1, 10 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 6 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 4 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 2 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
