Asrock B850 Steel Legend WiFi AMD B850 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYASRAM50040Podrobný popis
Asrock B850 Steel Legend WiFi AMD B850 Pätica AM5 ATX| Dodávané káble | SATA |
| Anténa v cene | Áno |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | AMD B850 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Zvukový čip | Realtek ALC4082 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Farba | Biela |
| Certifikácia | FCC, CE, ErP/EuP |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN radič | Dragon RTL8125BG |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| HDCP | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu | 4.0 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| RAID level | 0, 1, 10 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 8 |
| Konektor antény pre WiFi-AP | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Konektor USB | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Vstup | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711581490062 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Anténa v cene: | Áno |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | AMD B850 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Zvukový čip: | Realtek ALC4082 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Farba: | Biela |
| Certifikácia: | FCC, CE, ErP/EuP |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN radič: | Dragon RTL8125BG |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| HDCP: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu: | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu: | 4.0 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| RAID level: | 0, 1, 10 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 8 |
| Konektor antény pre WiFi-AP: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Konektor USB: | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
