ASUS PRIME A620M-K AMD A620 Pätica AM5 micro ATX
Kód: PLYASUAM50033Podrobný popis
ASUS PRIME A620M-K AMD A620 Pätica AM5 micro ATX| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Čip základnej dosky | AMD A620 |
| Hĺbka | 221 mm |
| Šírka | 226 mm |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 7000 Series |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Podporované frekvencie pamäte | 5800, 5400, 5200, 6400 MHz, 6200, 5600, 4800 MHz, 6000, 5000 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 96 GB |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Hmotnosť vrátane balenia | 920 g |
| Výška balenia | 51,5 mm |
| Hĺbka balenia | 270 mm |
| Šírka balenia | 260 mm |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 5 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Počet COM konektorov | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| S/PDIF výstupný konektor | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 1 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711387242087 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Čip základnej dosky: | AMD A620 |
| Hĺbka: | 221 mm |
| Šírka: | 226 mm |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Podporované frekvencie pamäte: | 5800, 5400, 5200, 6400 MHz, 6200, 5600, 4800 MHz, 6000, 5000 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 96 GB |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 920 g |
| Výška balenia: | 51,5 mm |
| Hĺbka balenia: | 270 mm |
| Šírka balenia: | 260 mm |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 5 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| S/PDIF výstupný konektor: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 1 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
