ASUS PRIME B650M-A WIFI II AMD B650 Pätica AM5 micro ATX
Kód: PLYASUAM50034Podrobný popis
ASUS PRIME B650M-A WIFI II AMD B650 Pätica AM5 micro ATX| Dodávané káble | SATA |
| Dodávaný softvér | ASUS Exclusive Software Armoury Crate - Aura Creator - Aura Sync - Fan Xpert 2+ - Power Saving AI Suite 3 - TurboV EVO - DIGI+ VRM - PC Cleaner ASUS CPU-Z MyASUS Norton Anti-virus software (Free Trial version) WinRAR UEFI BIOS ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Typ zdroja | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Šírka | 244 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen™ 7 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Podporované frekvencie pamäte | 5800, 6000, 5600, 5000, 6200, 4800 MHz, 5400, 5200, 6400 MHz |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 3 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| RAID level | 1, 10, 0 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 2 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Vstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet SATA konektorov | 4 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| S/PDIF výstupný konektor | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov | 4 |
| Konektor pre ventilátor | Áno |
| Audio konektor | Áno |
| Počet COM konektorov | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711387034934 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Dodávaný softvér: | ASUS Exclusive Software Armoury Crate - Aura Creator - Aura Sync - Fan Xpert 2+ - Power Saving AI Suite 3 - TurboV EVO - DIGI+ VRM - PC Cleaner ASUS CPU-Z MyASUS Norton Anti-virus software (Free Trial version) WinRAR UEFI BIOS ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Typ zdroja: | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Šírka: | 244 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen™ 7 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Podporované frekvencie pamäte: | 5800, 6000, 5600, 5000, 6200, 4800 MHz, 5400, 5200, 6400 MHz |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 3 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| RAID level: | 1, 10, 0 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 2 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Vstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet SATA konektorov: | 4 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| S/PDIF výstupný konektor: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov: | 4 |
| Konektor pre ventilátor: | Áno |
| Audio konektor: | Áno |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
