ASUS ROG STRIX B650E-I GAMING WIFI AMD B650 Pätica AM5 mini ITX
Kód: PLYASUAM50017Podrobný popis
ASUS ROG STRIX B650E-I GAMING WIFI AMD B650 Pätica AM5 mini ITX| Dodávané káble | SATA, USB |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Zvukový čip | Realtek ALC4080 |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Typ základnej dosky | mini ITX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 170 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen™ 7 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované frekvencie pamäte | 5800, 5400, 6000, 4800 MHz, 5200, 6400, 5000, 5600, 6200 |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Výška balenia | 92 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,58 kg |
| Hĺbka balenia | 182 mm |
| Šírka balenia | 222 mm |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| RAID level | 1, 0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 4 |
| Vstup | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet konektorov SATA III | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Audio konektor | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 1 |
| 12V konektor napájania | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711081957881 |
| Dodávané káble: | SATA, USB |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Zvukový čip: | Realtek ALC4080 |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Typ základnej dosky: | mini ITX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 170 mm |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen™ 7 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované frekvencie pamäte: | 5800, 5400, 6000, 4800 MHz, 5200, 6400, 5000, 5600, 6200 |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Výška balenia: | 92 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,58 kg |
| Hĺbka balenia: | 182 mm |
| Šírka balenia: | 222 mm |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| RAID level: | 1, 0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 4 |
| Vstup: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet konektorov SATA III: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Audio konektor: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 1 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
