ASUS ROG STRIX B850-I GAMING WIFI AMD B850 Pätica AM5 mini ITX
Kód: PLYASUAM50047Podrobný popis
ASUS ROG STRIX B850-I GAMING WIFI AMD B850 Pätica AM5 mini ITX| Anténa v cene | Áno |
| Dodávané káble | SATA |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Farba | Čierna |
| Čip základnej dosky | AMD B850 |
| Zvukový čip | Realtek ALC4080 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Typ základnej dosky | mini ITX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 |
| Typ zdroja | ATX |
| Šírka | 170 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 96 GB |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8400 MHz |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Šírka balenia | 226 mm |
| Výška balenia | 94 mm |
| Hĺbka balenia | 185 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,06 kg |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Hmotnosť | 1,06 kg |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2160 px |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 5.0 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Počet podporovaných pevných diskov | 2 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 4 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Vstup | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 4 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Konektor antény pre WiFi-AP | 2 |
| Thunderbolt konektory | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 4 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor predného panela | Áno |
| USB 2.0 konektory | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet pinov RGB LED konektora | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 2 |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet hlavičiek snímačov teploty | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711387823620 |
| Anténa v cene: | Áno |
| Dodávané káble: | SATA |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Farba: | Čierna |
| Čip základnej dosky: | AMD B850 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC4080 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Typ základnej dosky: | mini ITX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 |
| Typ zdroja: | ATX |
| Šírka: | 170 mm |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 96 GB |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8400 MHz |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Šírka balenia: | 226 mm |
| Výška balenia: | 94 mm |
| Hĺbka balenia: | 185 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,06 kg |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,06 kg |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2160 px |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 5.0 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 2 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 4 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 4 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Konektor antény pre WiFi-AP: | 2 |
| Thunderbolt konektory: | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 4 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor predného panela: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 2 |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet hlavičiek snímačov teploty: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
