ASUS TUF GAMING B850-PLUS WIFI AMD B850 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYASUAM50048Podrobný popis
ASUS TUF GAMING B850-PLUS WIFI AMD B850 Pätica AM5 ATX| Dodávané káble | SATA |
| Anténa v cene | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220 |
| Farba | Čierna |
| Typ zdroja | ATX |
| Čip základnej dosky | AMD B850 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Šírka | 305 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Výška balenia | 68 mm |
| Hĺbka balenia | 273 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,81 kg |
| Šírka balenia | 353 mm |
| Hmotnosť | 1,32 kg |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie | 7680 x 4320 px |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 22110 |
| Počet M.2 (M) slotov | 3 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x) | 2 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| RAID level | 5, 10, 0, 1 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 7 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 3 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Konektor antény pre WiFi-AP | 2 |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 3 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
| Thunderbolt konektory | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 2 |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 4 |
| Počet COM konektorov | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor predného panela | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711387781609 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Anténa v cene: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC1220 |
| Farba: | Čierna |
| Typ zdroja: | ATX |
| Čip základnej dosky: | AMD B850 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Šírka: | 305 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Výška balenia: | 68 mm |
| Hĺbka balenia: | 273 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,81 kg |
| Šírka balenia: | 353 mm |
| Hmotnosť: | 1,32 kg |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie: | 7680 x 4320 px |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 22110 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 3 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x): | 2 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| RAID level: | 5, 10, 0, 1 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 7 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 3 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Konektor antény pre WiFi-AP: | 2 |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 3 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
| Thunderbolt konektory: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 2 |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 4 |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
