ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI AMD X870 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYASUAM50041Podrobný popis
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI AMD X870 Pätica AM5 ATX| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220P |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Čip základnej dosky | AMD X870 |
| Farba | Čierna |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Typ rozhrania Ethernetu | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage. |
| RAID level | 1, 0, 5, 10 |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných diskov | 2 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Konektor USB | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet COM konektorov | 1 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711387723609 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Zvukový čip: | Realtek ALC1220P |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Čip základnej dosky: | AMD X870 |
| Farba: | Čierna |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage. |
| RAID level: | 1, 0, 5, 10 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 2 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov USB4 Gen 3x2: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Konektor USB: | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
