GIGABYTE B650 GAMING X AX V2 základná doska AMD B650 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYGIGAM50021Podrobný popis
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2 základná doska AMD B650 Pätica AM5 ATX| Vrátane skrutiek | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Anténa v cene | Áno |
| Dodávaný softvér | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Typ zdroja | ATX |
| Farba | Bronzová |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Sledovanie stavu počítača | Ventilátor, Napätie, Teplota, Water cooling |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Výška | 35 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Podporované frekvencie pamäte | 7600, 7800, 6000, 4800 MHz, 8000, 6600, 7200, 6200, 6800, 5600, 4400 MHz, 5200, 6400 MHz, 7000 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot | 64 GB |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| LAN radič | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Model radiča WLAN | Realtek RTL8852CE |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Počet článkov batérie | 1 |
| Hmotnosť batérie | 3 g |
| Typ batérie | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Hmotnosť lítia na batériu | 0,07 g |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Šírka balenia | 335 mm |
| Výška balenia | 80 mm |
| Hĺbka balenia | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,16 kg |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
| Krajina pôvodu | Čína |
| HDCP | Áno |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2160 px |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 3 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 25110 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 25110 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 25110 |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| RAID level | 1, 0, 10 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 7 |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vstup | Áno |
| Konektor antény pre WiFi-AP | 2 |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| Hlavička sériového portu | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 1 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4719331860073 |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Anténa v cene: | Áno |
| Dodávaný softvér: | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Typ zdroja: | ATX |
| Farba: | Bronzová |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Sledovanie stavu počítača: | Ventilátor, Napätie, Teplota, Water cooling |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Výška: | 35 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Podporované frekvencie pamäte: | 7600, 7800, 6000, 4800 MHz, 8000, 6600, 7200, 6200, 6800, 5600, 4400 MHz, 5200, 6400 MHz, 7000 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot: | 64 GB |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| LAN radič: | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Model radiča WLAN: | Realtek RTL8852CE |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Počet článkov batérie: | 1 |
| Hmotnosť batérie: | 3 g |
| Typ batérie: | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Hmotnosť lítia na batériu: | 0,07 g |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Šírka balenia: | 335 mm |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Hĺbka balenia: | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,16 kg |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| HDCP: | Áno |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2160 px |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 3 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 25110 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 25110 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 25110 |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| RAID level: | 1, 0, 10 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 7 |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Konektor antény pre WiFi-AP: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| Hlavička sériového portu: | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 1 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2: | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
