GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI7 AMD B850 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYGIGAM50030Podrobný popis
GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI7 AMD B850 Pätica AM5 ATX| Vrátane skrutiek | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Anténa v cene | Áno |
| Dodávaný softvér | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Typ zdroja | ATX |
| Sledovanie stavu počítača | Napätie, Water cooling, Ventilátor, Teplota |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | AMD B850 |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Farba | Bronzová, Čierna |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot | 64 GB |
| Podporované frekvencie pamäte | 4800 MHz, 7400, 8000, 5600, 8200, 6200, 7600, 7800, 4400 MHz, 6800, 7900, 6000, 7950, 5800, 6600, 7200, 5200, 6400 MHz, 7000 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8200 MHz |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Model radiča WLAN | Realtek RTL8922AE |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Hmotnosť lítia na batériu | 0,07 g |
| Počet článkov batérie | 1 |
| Hmotnosť batérie | 3 g |
| Typ batérie | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Šírka balenia | 335 mm |
| Výška balenia | 80 mm |
| Hĺbka balenia | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,46 kg |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Hmotnosť | 2,13 kg |
| HDCP | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2160 px |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 25110 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 22110 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Počet M.2 (M) slotov | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| RAID level | 10, 1, 0 |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 7 |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Konektor antény pre WiFi-AP | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 4 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 2 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| Hlavička sériového portu | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Celkový počet SATA konektorov | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4719331866105 |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Anténa v cene: | Áno |
| Dodávaný softvér: | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Typ zdroja: | ATX |
| Sledovanie stavu počítača: | Napätie, Water cooling, Ventilátor, Teplota |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | AMD B850 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Farba: | Bronzová, Čierna |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Šírka: | 305 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot: | 64 GB |
| Podporované frekvencie pamäte: | 4800 MHz, 7400, 8000, 5600, 8200, 6200, 7600, 7800, 4400 MHz, 6800, 7900, 6000, 7950, 5800, 6600, 7200, 5200, 6400 MHz, 7000 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8200 MHz |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Model radiča WLAN: | Realtek RTL8922AE |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Hmotnosť lítia na batériu: | 0,07 g |
| Počet článkov batérie: | 1 |
| Hmotnosť batérie: | 3 g |
| Typ batérie: | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Šírka balenia: | 335 mm |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Hĺbka balenia: | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,46 kg |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Hmotnosť: | 2,13 kg |
| HDCP: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2160 px |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 25110 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 22110 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 2 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| RAID level: | 10, 1, 0 |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 7 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Konektor antény pre WiFi-AP: | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2: | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 4 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 2 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| Hlavička sériového portu: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Celkový počet SATA konektorov: | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
