GIGABYTE X870 AORUS ELITE WIFI7 AMD X870 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYGIGAM50023Podrobný popis
GIGABYTE X870 AORUS ELITE WIFI7 AMD X870 Pätica AM5 ATX| Vrátane batérií | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Anténa v cene | Áno |
| Dodávaný softvér | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Čip základnej dosky | AMD X870 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Sledovanie stavu počítača | Teplota, Napätie, Ventilátor |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64 |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 35 mm |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 256 GB |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Podporované frekvencie pamäte | 6200, 4800, 8000, 6000, 6666, 7600, 7800, 6800, 4400, 6600, 7200, 5200, 6400, 7000 MHz, 5600, 8200 MHz |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Podporované kapacity pamäťových modulov | 2GB, 24GB, 4GB, 16GB, 8GB, 1GB, 32GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8200 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot | 64 GB |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Áno |
| Model radiča WLAN | MediaTek MT7925 |
| LAN radič | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Typ batérie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť batérie | 3 g |
| Hmotnosť lítia na batériu | 0,07 g |
| Počet článkov batérie | 1 |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Výška balenia | 80 mm |
| Šírka balenia | 335 mm |
| Hĺbka balenia | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,74 kg |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
| Hmotnosť | 2,4 kg |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 25110 |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 5.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 5.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 22110 |
| PCI Express x4 sloty | 2 |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu | 22110 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage. |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 8 |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| RAID level | 0, 10, 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor antény pre WiFi-AP | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet portov USB4 Gen 2x2 | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Konektor TPM | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 3 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 2 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 4 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4719331864811 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Anténa v cene: | Áno |
| Dodávaný softvér: | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Zvukový čip: | Realtek ALC1220 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Čip základnej dosky: | AMD X870 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Sledovanie stavu počítača: | Teplota, Napätie, Ventilátor |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64 |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 256 GB |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Podporované frekvencie pamäte: | 6200, 4800, 8000, 6000, 6666, 7600, 7800, 6800, 4400, 6600, 7200, 5200, 6400, 7000 MHz, 5600, 8200 MHz |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Podporované kapacity pamäťových modulov: | 2GB, 24GB, 4GB, 16GB, 8GB, 1GB, 32GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8200 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot: | 64 GB |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth: | Áno |
| Model radiča WLAN: | MediaTek MT7925 |
| LAN radič: | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Typ batérie: | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť batérie: | 3 g |
| Hmotnosť lítia na batériu: | 0,07 g |
| Počet článkov batérie: | 1 |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Šírka balenia: | 335 mm |
| Hĺbka balenia: | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,74 kg |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 25110 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 5.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 5.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 22110 |
| PCI Express x4 sloty: | 2 |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu: | 22110 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage. |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 8 |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| RAID level: | 0, 10, 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Konektor antény pre WiFi-AP: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet portov USB4 Gen 2x2: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 3 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2: | 1 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 2 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 4 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
