MSI B840 GAMING PLUS WIFI základná doska AMD B840 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYMISAM50030Podrobný popis
MSI B840 GAMING PLUS WIFI základná doska AMD B840 Pätica AM5 ATX| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Čip základnej dosky | AMD B840 |
| Farba | Čierna |
| Sledovanie stavu počítača | Procesor, Ventilátor, Teplota, Napätie |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64 |
| Hĺbka | 304,8 mm |
| Šírka | 243,8 mm |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 256 GB |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8000 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte | 5600, 4800 MHz, 8000 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 4.0 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 4 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podpora RAID | Áno |
| RAID level | 0, 10, 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, Micro SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov | 4 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 3 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| USB 2.0 konektory | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711377286589 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Čip základnej dosky: | AMD B840 |
| Farba: | Čierna |
| Sledovanie stavu počítača: | Procesor, Ventilátor, Teplota, Napätie |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64 |
| Hĺbka: | 304,8 mm |
| Šírka: | 243,8 mm |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 256 GB |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8000 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte: | 5600, 4800 MHz, 8000 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 4.0 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 4 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podpora RAID: | Áno |
| RAID level: | 0, 10, 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, Micro SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov: | 4 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 3 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
