MSI MAG X870E GAMING MAX Základná doska WIFI /AMD X870/DDR5/SATA3/M.2/USB4/WiFi/BT/PCIe5.0/AM5/ATX
Kód: PLYMISAM50050Podrobný popis
MSI MAG X870E GAMING MAX Základná doska WIFI /AMD X870/DDR5/SATA3/M.2/USB4/WiFi/BT/PCIe5.0/AM5/ATX| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Sledovanie stavu počítača | Procesor, Napätie, Ventilátor, Teplota |
| Čip základnej dosky | AMD X870 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Šírka | 243,8 mm |
| Hĺbka | 304,8 mm |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 256 GB |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Podporované typy pamäte | DDR5 DIMM |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8200+ MHz |
| Podporované frekvencie pamäte | 6000, 5400, 5000, 6800, 4800 MHz, 7400, 8000, 7600, 7800, 5800, 6600, 7200, 5200, 6400, 7000, 6200, 5600, 8200 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Áno |
| LAN radič | Realtek RTL8126 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 5 Gigabit Ethernet |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 2280 |
| Počet M.2 (M) slotov | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 7 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Výstupný S / PDIF port | Nie |
| Počet portov USB4 Gen 2x2 | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| USB 2.0 konektory | 10 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 6 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711377407199 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Sledovanie stavu počítača: | Procesor, Napätie, Ventilátor, Teplota |
| Čip základnej dosky: | AMD X870 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Šírka: | 243,8 mm |
| Hĺbka: | 304,8 mm |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 256 GB |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Podporované typy pamäte: | DDR5 DIMM |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8200+ MHz |
| Podporované frekvencie pamäte: | 6000, 5400, 5000, 6800, 4800 MHz, 7400, 8000, 7600, 7800, 5800, 6600, 7200, 5200, 6400, 7000, 6200, 5600, 8200 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Áno |
| LAN radič: | Realtek RTL8126 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 5 Gigabit Ethernet |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 2280 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 7 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Výstupný S / PDIF port: | Nie |
| Počet portov USB4 Gen 2x2: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov: | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 10 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 6 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
