MSI MAG X870E TOMAHAWK WIFI základná doska AMD X870E Pätica AM5 ATX
Kód: PLYMISAM50025Podrobný popis
MSI MAG X870E TOMAHAWK WIFI základná doska AMD X870E Pätica AM5 ATX| Sledovanie stavu počítača | Procesor, Napätie, Teplota, Ventilátor |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Čip základnej dosky | AMD X870E |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 304,8 mm |
| Šírka | 243,8 mm |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 256 GB |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované frekvencie pamäte | 4800 MHz, 8400 MHz, 5600 |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8400 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Typ rozhrania Ethernetu | 5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| LAN radič | Realtek RTL8126 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu | 4.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 2280 |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 5.0 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 2280 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 22110 |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 8 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov USB4 Gen 2x2 | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 4 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| USB 2.0 konektory | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711377291927 |
| Sledovanie stavu počítača: | Procesor, Napätie, Teplota, Ventilátor |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Čip základnej dosky: | AMD X870E |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 304,8 mm |
| Šírka: | 243,8 mm |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 256 GB |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované frekvencie pamäte: | 4800 MHz, 8400 MHz, 5600 |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8400 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| LAN radič: | Realtek RTL8126 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu: | 4.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 2280 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 5.0 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 2280 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 22110 |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 8 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov USB4 Gen 2x2: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 4 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
