Základná doska ASROCK A620AM PRO-A
Kód: PLYASRAM50072Podrobný popis
Základná doska ASROCK A620AM PRO-A| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Čip základnej dosky | AMD A620 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Certifikácia | FCC, CE- ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen™ 8000 Series, AMD Ryzen radu 9000, Rad AMD Ryzen 7000 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podporované typy pamäte | DDR5 DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 3 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Počet slotov M.2 (E) | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Počet podporovaných pevných diskov | 2 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 3, 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet konektorov SATA III | 2 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Konektor pre ventilátor | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711581490963 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Čip základnej dosky: | AMD A620 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Certifikácia: | FCC, CE- ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen™ 8000 Series, AMD Ryzen radu 9000, Rad AMD Ryzen 7000 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podporované typy pamäte: | DDR5 DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 3 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Počet slotov M.2 (E): | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 2 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 3, 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet konektorov SATA III: | 2 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Konektor pre ventilátor: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
