Asrock WRX90 WS EVO základná doska AMD WRX90 Socket sTR5 EEB
Kód: PLYASRSR50001Podrobný popis
Asrock WRX90 WS EVO základná doska AMD WRX90 Socket sTR5 EEB| Typ základnej dosky | EEB |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Čip základnej dosky | AMD WRX90 |
| Hĺbka | 330 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen Threadripper 1000 Series |
| Pätica procesora | Socket sTR5 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 2 TB |
| Podporované frekvencie pamäte | 7600 |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 8 |
| ECC kompatibilné | ECC |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| LAN radič | Intel X710-AT2 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 7 |
| Typ BIOSu | EFI AMI |
| Upozornenia | Avoid touching electronic components without proper grounding., Read the operating instructions carefully before installation., Do not dispose of old motherboards in the normal household waste. Return motherboards to an electronic waste collection point. |
| RAID level | 1, 10, 0 |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet portov USB4 Gen 2x2 | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia DisplayPort | 1.1a |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 4 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Počet COM konektorov | 1 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-sTR5 |
|---|---|
| EAN: | 4710483945199 |
| Typ základnej dosky: | EEB |
| Zvukový čip: | Realtek ALC1220 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Čip základnej dosky: | AMD WRX90 |
| Hĺbka: | 330 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen Threadripper 1000 Series |
| Pätica procesora: | Socket sTR5 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 2 TB |
| Podporované frekvencie pamäte: | 7600 |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 8 |
| ECC kompatibilné: | ECC |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 10 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| LAN radič: | Intel X710-AT2 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 7 |
| Typ BIOSu: | EFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid touching electronic components without proper grounding., Read the operating instructions carefully before installation., Do not dispose of old motherboards in the normal household waste. Return motherboards to an electronic waste collection point. |
| RAID level: | 1, 10, 0 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet portov USB4 Gen 2x2: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Port IPMI LAN (RJ-45): | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia DisplayPort: | 1.1a |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 4 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2x2: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
