Fibaro Walli bezdrôtový biely
Kód: KILFIBMON0001Podrobný popis
Fibaro Walli bezdrôtový biely| Farba | Biela |
| Prenosová vzdialenosť | 50 m |
| Spôsob montáže | Múr |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Výška | 86 mm |
| Hĺbka | 51 mm |
| Šírka | 86 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 110 - 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Množstvo | 1 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 95% |
| Upozornenia | Before dismantling the product, disconnect from the power supply., The product may produce sparks during operation, avoid contact with flammable materials., The product is not intended for use in areas of high humidity. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mounting accessories |
|---|---|
| EAN: | 5902701701352 |
| Farba: | Biela |
| Prenosová vzdialenosť: | 50 m |
| Spôsob montáže: | Múr |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Výška: | 86 mm |
| Hĺbka: | 51 mm |
| Šírka: | 86 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 110 - 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Množstvo: | 1 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 95% |
| Upozornenia: | Before dismantling the product, disconnect from the power supply., The product may produce sparks during operation, avoid contact with flammable materials., The product is not intended for use in areas of high humidity. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
