UNITEK Y-247A prevodník audio súborov Strieborný
Kód: KONUTKMUZ0001Podrobný popis
UNITEK Y-247A prevodník audio súborov Strieborný| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 46 mm |
| Šírka | 28 mm |
| Farba | Strieborná |
| Zadné konektory | USB 2.0 A In1 x 3.5mm In, 1 x 3.5mm Out |
| Množstvo | 1 |
| Konektor USB | USB Typ-A |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Music cards |
|---|---|
| EAN: | 4894160024404 |
| Výška: | 12 mm |
| Hĺbka: | 46 mm |
| Šírka: | 28 mm |
| Farba: | Strieborná |
| Zadné konektory: | USB 2.0 A In1 x 3.5mm In, 1 x 3.5mm Out |
| Množstvo: | 1 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
