Vention CDKHB zvuková karta USB
Kód: KONVN1MUZ0002Podrobný popis
Vention CDKHB zvuková karta USB| Plug and Play | Áno |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Výstup | Áno |
| Vstup | Áno |
| Dĺžka kábla | 0,15 m |
| Napájaný z USB | Áno |
| Farba | Šedá |
| Interný | Nie |
| Frekvenčný rozsah | 44100 - 48000 Hz |
| Kvalita zvuku | 16 bit |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Music cards |
|---|---|
| EAN: | 6922794739895 |
| Plug and Play: | Áno |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Výstup: | Áno |
| Vstup: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 0,15 m |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Interný: | Nie |
| Frekvenčný rozsah: | 44100 - 48000 Hz |
| Kvalita zvuku: | 16 bit |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
