Cudy WE3000 sieťová karta Interný WLAN / Bluetooth 2400 Mbit/s
Kód: KSICUDPCI0002Podrobný popis
Cudy WE3000 sieťová karta Interný WLAN / Bluetooth 2400 Mbit/s| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Rozhranie | WLAN / Bluetooth |
| PCI Card form factor | Plná veľkosť (nízky profil) |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | PCI Express |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| CD s podkladmi | Áno |
| Konektor kábla pre Bluetooth | Áno |
| Šírka | 65 mm |
| Hĺbka | 44,5 mm |
| Výška | 1,6 mm |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi pásmo | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a |
| Spread spectrum metóda | OFDMA |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA3 |
| Wi-Fi | Áno |
| Podporované rýchlosti WLAN | 2402 Mbit/s, 574 |
| LAN radič | Intel AX200 |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 2400 Mbit/s |
| Interný | Áno |
| Typ smerovej antény | Všesmerový |
| Dizajn antény | Externé |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 5 dBi |
| Anténa | Áno |
| Komponent pre | PC |
| Výška držiaka | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 80 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia | The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin., Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste., Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 6971690791162 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie: | WLAN / Bluetooth |
| PCI Card form factor: | Plná veľkosť (nízky profil) |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | PCI Express |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Konektor kábla pre Bluetooth: | Áno |
| Šírka: | 65 mm |
| Hĺbka: | 44,5 mm |
| Výška: | 1,6 mm |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi pásmo: | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a |
| Spread spectrum metóda: | OFDMA |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA3 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 2402 Mbit/s, 574 |
| LAN radič: | Intel AX200 |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 2400 Mbit/s |
| Interný: | Áno |
| Typ smerovej antény: | Všesmerový |
| Dizajn antény: | Externé |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 5 dBi |
| Anténa: | Áno |
| Komponent pre: | PC |
| Výška držiaka: | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -10 - 80 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia: | The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin., Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste., Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
