Cudy WE3000S sieťová karta Interný WLAN / Bluetooth 2400 Mbit/s
Kód: KSICUDPCI0003Podrobný popis
Cudy WE3000S sieťová karta Interný WLAN / Bluetooth 2400 Mbit/s| PCI Card form factor | Plná veľkosť (nízky profil) |
| Rozhranie | WLAN / Bluetooth |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | PCI Express |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| CD s podkladmi | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Konektor kábla pre Bluetooth | Áno |
| Šírka | 65 mm |
| Hĺbka | 44,5 mm |
| Výška | 1,6 mm |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| LAN radič | Intel AX210 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA3 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Spread spectrum metóda | OFDMA |
| Wi-Fi pásmo | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 2400 Mbit/s |
| Bluetooth | Áno |
| Podporované rýchlosti WLAN | 2402 Mbit/s, 574 |
| Anténa | Áno |
| Typ smerovej antény | Všesmerový |
| Interný | Áno |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 5 dBi |
| Dizajn antény | Externé |
| Komponent pre | PC |
| Výška držiaka | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 80 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia | The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin., Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged., Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 6971690791322 |
| PCI Card form factor: | Plná veľkosť (nízky profil) |
| Rozhranie: | WLAN / Bluetooth |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | PCI Express |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Konektor kábla pre Bluetooth: | Áno |
| Šírka: | 65 mm |
| Hĺbka: | 44,5 mm |
| Výška: | 1,6 mm |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| LAN radič: | Intel AX210 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA3 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Spread spectrum metóda: | OFDMA |
| Wi-Fi pásmo: | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 2400 Mbit/s |
| Bluetooth: | Áno |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 2402 Mbit/s, 574 |
| Anténa: | Áno |
| Typ smerovej antény: | Všesmerový |
| Interný: | Áno |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 5 dBi |
| Dizajn antény: | Externé |
| Komponent pre: | PC |
| Výška držiaka: | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -10 - 80 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia: | The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin., Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged., Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
