Cudy WE4000 sieťová karta Interný WLAN / Bluetooth 2400 Mbit/s
Kód: KSICUDPCI0004Podrobný popis
Cudy WE4000 sieťová karta Interný WLAN / Bluetooth 2400 Mbit/s| PCI Card form factor | Plná veľkosť (nízky profil) |
| Rozhranie | WLAN / Bluetooth |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | PCI Express |
| Konektor kábla pre Bluetooth | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| CD s podkladmi | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Dodávané káble | Koaxiálny |
| Výška | 1,6 mm |
| Hĺbka | 46 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Podporované rýchlosti WLAN | 574, 2402 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| LAN radič | Intel AX200NGW |
| Spread spectrum metóda | OFDMA |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 2400 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA3 |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Dizajn antény | Externé |
| Interný | Áno |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 5 dBi |
| Anténa | Áno |
| Komponent pre | PC |
| Výška držiaka | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 |
| Upozornenia | Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste., Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged., The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 6971690791407 |
| PCI Card form factor: | Plná veľkosť (nízky profil) |
| Rozhranie: | WLAN / Bluetooth |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | PCI Express |
| Konektor kábla pre Bluetooth: | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Dodávané káble: | Koaxiálny |
| Výška: | 1,6 mm |
| Hĺbka: | 46 mm |
| Šírka: | 72 mm |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 574, 2402 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| LAN radič: | Intel AX200NGW |
| Spread spectrum metóda: | OFDMA |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 2400 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA3 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Dizajn antény: | Externé |
| Interný: | Áno |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 5 dBi |
| Anténa: | Áno |
| Komponent pre: | PC |
| Výška držiaka: | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 |
| Upozornenia: | Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste., Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged., The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
