Lanberg PCE-1GB-001 Sieťová karta Ethernet 1000 Mbit/s Interná
Kód: KSILAEPCI0002Podrobný popis
Lanberg PCE-1GB-001 Sieťová karta Ethernet 1000 Mbit/s Interná| Technológia prepojenia | Kábel |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Šírka | 76,3 mm |
| Hĺbka | 55,6 mm |
| Výška | 17 mm |
| Hmotnosť | 38 g |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3x |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 1000 Mbit/s |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Odporúčané použitie | PC |
| Farba | Zelená |
| Interný | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 80 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2003 |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged., Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste., The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 5901969418736 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Šírka: | 76,3 mm |
| Hĺbka: | 55,6 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Hmotnosť: | 38 g |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3x |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 1000 Mbit/s |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Odporúčané použitie: | PC |
| Farba: | Zelená |
| Interný: | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 80 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2003 |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged., Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste., The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
