SIEŤOVÁ KARTA LANBERG PCI EXPRESS X1 1X RJ45 2.5GB LOW PROFILE DRŽIAK
Kód: KSILAEPCI0005Podrobný popis
SIEŤOVÁ KARTA LANBERG PCI EXPRESS X1 1X RJ45 2.5GB LOW PROFILE DRŽIAK| Výstupné rozhranie | RJ-45 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | Pcie |
| Plug and Play | Áno |
| Šírka pásma | 2,5 Gbit/s |
| Výška | 21 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Farba | Kovová, Zelená |
| Interný | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 80 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 8 |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids., Do not alter the design of the machine., Store in a dry and cool place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 5901969447712 |
| Výstupné rozhranie: | RJ-45 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | Pcie |
| Plug and Play: | Áno |
| Šírka pásma: | 2,5 Gbit/s |
| Výška: | 21 mm |
| Hĺbka: | 72 mm |
| Šírka: | 55 mm |
| Farba: | Kovová, Zelená |
| Interný: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 80 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 8 |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids., Do not alter the design of the machine., Store in a dry and cool place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
