TP-Link Archer T3U WLAN 867 Mbit/s
Kód: KSITPLUSB0011Podrobný popis
TP-Link Archer T3U WLAN 867 Mbit/s| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Rozhranie | WLAN |
| Počet USB portov | 1 |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| CD s podkladmi | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Hĺbka | 19,7 mm |
| Šírka | 40,5 mm |
| Výška | 10,3 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Modulácia | DBPSK, OFDM, 256-QAM, DQPSK, 16-QAM, 64-QAM, CCK |
| Podporované rýchlosti WLAN | 11, 867, 54, 400, 300 Mbit/s |
| MU-MIMO | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA-PSK, WPA, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2, WPA2-PSK |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Status |
| Interný | Nie |
| Vysielací výkon (FCC) | 23 dbm |
| Prevádzkové režimy | Režim infraštruktúry |
| Dizajn antény | Vnútorný |
| Typ smerovej antény | Všesmerový |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Vysielací výkon (CE) | 23 dbm |
| Anténa | Áno |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC), CE, RoHS |
| Šírka balenia | 138 mm |
| Výška balenia | 30 mm |
| Hĺbka balenia | 128 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 90 g |
| HS kód | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7 Home Premium, Windows 8 Pro x64, Windows 10, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 11 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows 8 x64, Windows 11 Pro, Windows XP Professional x64, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7, Windows 11, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Upozornenia | Do not open the housing of the appliance., The device is not waterproof - avoid contact with water., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364083830 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Rozhranie: | WLAN |
| Počet USB portov: | 1 |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Hĺbka: | 19,7 mm |
| Šírka: | 40,5 mm |
| Výška: | 10,3 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Modulácia: | DBPSK, OFDM, 256-QAM, DQPSK, 16-QAM, 64-QAM, CCK |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 11, 867, 54, 400, 300 Mbit/s |
| MU-MIMO: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA-PSK, WPA, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2, WPA2-PSK |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Status |
| Interný: | Nie |
| Vysielací výkon (FCC): | 23 dbm |
| Prevádzkové režimy: | Režim infraštruktúry |
| Dizajn antény: | Vnútorný |
| Typ smerovej antény: | Všesmerový |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Vysielací výkon (CE): | 23 dbm |
| Anténa: | Áno |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC), CE, RoHS |
| Šírka balenia: | 138 mm |
| Výška balenia: | 30 mm |
| Hĺbka balenia: | 128 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 90 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7 Home Premium, Windows 8 Pro x64, Windows 10, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 11 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows 8 x64, Windows 11 Pro, Windows XP Professional x64, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7, Windows 11, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Upozornenia: | Do not open the housing of the appliance., The device is not waterproof - avoid contact with water., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
