TP-Link UE200 sieťová karta Ethernet 100 Mbit/s
Kód: KSITPLUSB0004Podrobný popis
TP-Link UE200 sieťová karta Ethernet 100 Mbit/s| Technológia prepojenia | Kábel |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| USB verzia | 2.0 |
| Formát USB konektora | Priamy |
| Rozhranie | Ethernet |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Hĺbka | 26 mm |
| Šírka | 71 mm |
| Výška | 16,2 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100 |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 100 Mbit/s |
| Technológia kabeláže | 10/100BaseT(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Fast Ethernet |
| Farba | Modrá, Biela |
| Plug and Play | Áno |
| Interný | Nie |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| LED indikátory | Áno |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Šírka balenia | 183 mm |
| Hĺbka balenia | 85 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 50 g |
| Výška balenia | 16 mm |
| HS kód | 85176990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Professional, Windows XP, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Upozornenia | Do not open the housing of the appliance. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364094614 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| USB verzia: | 2.0 |
| Formát USB konektora: | Priamy |
| Rozhranie: | Ethernet |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Hĺbka: | 26 mm |
| Šírka: | 71 mm |
| Výška: | 16,2 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100 |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 100 Mbit/s |
| Technológia kabeláže: | 10/100BaseT(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Farba: | Modrá, Biela |
| Plug and Play: | Áno |
| Interný: | Nie |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| LED indikátory: | Áno |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Šírka balenia: | 183 mm |
| Hĺbka balenia: | 85 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 50 g |
| Výška balenia: | 16 mm |
| HS kód: | 85176990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Professional, Windows XP, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Upozornenia: | Do not open the housing of the appliance. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
