TP-Link UE300 sieťová karta Ethernet 1000 Mbit/s
Kód: KSITPLUSB0003Podrobný popis
TP-Link UE300 sieťová karta Ethernet 1000 Mbit/s| Počet USB portov | 1 |
| Formát USB konektora | Priamy |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozhranie | Ethernet |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Výška | 16,2 mm |
| Šírka | 71 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000BaseT(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 1000 Mbit/s |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Farba | Biela |
| Plug and Play | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Čipset | Realtek RTL8153 |
| Interný | Nie |
| Hmotnosť vrátane balenia | 60 g |
| Hĺbka balenia | 85 mm |
| Šírka balenia | 183 mm |
| Výška balenia | 16 mm |
| HS kód | 85176990 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 Education, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 x64 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., The device is not waterproof - avoid contact with water., Do not open the housing of the appliance. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364091743 |
| Počet USB portov: | 1 |
| Formát USB konektora: | Priamy |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozhranie: | Ethernet |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Výška: | 16,2 mm |
| Šírka: | 71 mm |
| Hĺbka: | 26 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000BaseT(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 1000 Mbit/s |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Farba: | Biela |
| Plug and Play: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Čipset: | Realtek RTL8153 |
| Interný: | Nie |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 60 g |
| Hĺbka balenia: | 85 mm |
| Šírka balenia: | 183 mm |
| Výška balenia: | 16 mm |
| HS kód: | 85176990 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 Education, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 x64 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., The device is not waterproof - avoid contact with water., Do not open the housing of the appliance. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
