WiiM Mini - sieťový prehrávač
Kód: OAVWIIMUL0001Podrobný popis
WiiM Mini - sieťový prehrávač| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Vstup AUX | Áno |
| Optický výstup SPDIF | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Áno |
| Výstup AUX | Áno |
| Počet USB portov | 1 |
| Obsah balenia | Napájací adaptér x 1, Audio kábel x 1, Kábel 3,5 mm jack na RCA x 1, Kábel USB typu C x 1, Sieťový prehrávač x 1, Optický toslink kábel x 1 |
| Farba | Čierna |
| Výška | 24 mm |
| Šírka | 69 mm |
| Hĺbka | 69 mm |
| Hmotnosť | 40 g |
| Počet jadier procesora | 2 |
| Architektúra procesora | ARM Cortex A7 |
| Bitové rozlíšenie zvuku | 24-bitové |
| Indikátor LED | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Tidal Connect | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Funguje s Apple Siri | Áno |
| Spotify Connect | Áno |
| Upozornenia | Do not open the housing of the appliance., Do not expose to high temperatures or moisture., The device should be stored away from young children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network media players |
|---|---|
| EAN: | 195893478101 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi: | Áno |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Vstup AUX: | Áno |
| Optický výstup SPDIF: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Bluetooth: | Áno |
| Výstup AUX: | Áno |
| Počet USB portov: | 1 |
| Obsah balenia: | Napájací adaptér x 1, Audio kábel x 1, Kábel 3,5 mm jack na RCA x 1, Kábel USB typu C x 1, Sieťový prehrávač x 1, Optický toslink kábel x 1 |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 24 mm |
| Šírka: | 69 mm |
| Hĺbka: | 69 mm |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex A7 |
| Bitové rozlíšenie zvuku: | 24-bitové |
| Indikátor LED: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Tidal Connect: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Funguje s Apple Siri: | Áno |
| Spotify Connect: | Áno |
| Upozornenia: | Do not open the housing of the appliance., Do not expose to high temperatures or moisture., The device should be stored away from young children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
