WiiM Pro Plus - sieťový prehrávač
Kód: OAVWIIMUL0003Podrobný popis
WiiM Pro Plus - sieťový prehrávač| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Trigger output | 1 |
| Optický vstup SPDIF | 1 |
| Koaxiálny výstup | 1 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| RCA vstup | 2 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Optický výstup SPDIF | 1 |
| Obsah balenia | Návod na použitie x 1, Kábel USB typu C x 1, Napájací adaptér x 1, RCA kábel x 1, Sieťový prehrávač x 1, Optický toslink kábel x 1 |
| Farba | Čierna |
| Ethernet | Áno |
| Výška | 42 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Hmotnosť | 330 g |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Architektúra procesora | ARM Cortex-A53 |
| Bitové rozlíšenie zvuku | 16-bitové / 24-bitové / 32-bitové |
| Podporované zvukové formáty | WAV, ALAC, APE, AIFF, MP3, WMA, AAC, OGG, FLAC |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 121 dB |
| Indikátor LED | Áno |
| Qplay | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Tidal Connect | Áno |
| Spotify Connect | Áno |
| Upozornenia | Do not open the housing of the appliance., Do not expose to high temperatures or moisture., The device should be stored away from young children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network media players |
|---|---|
| EAN: | 602581806073 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Trigger output: | 1 |
| Optický vstup SPDIF: | 1 |
| Koaxiálny výstup: | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| RCA vstup: | 2 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Optický výstup SPDIF: | 1 |
| Obsah balenia: | Návod na použitie x 1, Kábel USB typu C x 1, Napájací adaptér x 1, RCA kábel x 1, Sieťový prehrávač x 1, Optický toslink kábel x 1 |
| Farba: | Čierna |
| Ethernet: | Áno |
| Výška: | 42 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Hmotnosť: | 330 g |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex-A53 |
| Bitové rozlíšenie zvuku: | 16-bitové / 24-bitové / 32-bitové |
| Podporované zvukové formáty: | WAV, ALAC, APE, AIFF, MP3, WMA, AAC, OGG, FLAC |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 121 dB |
| Indikátor LED: | Áno |
| Qplay: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Tidal Connect: | Áno |
| Spotify Connect: | Áno |
| Upozornenia: | Do not open the housing of the appliance., Do not expose to high temperatures or moisture., The device should be stored away from young children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
