ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1803 laptop Intel® Core™ i5 i5-13420H 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Strieborná
Kód: MOBASUNOTBASCPodrobný popis
ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1803 laptop Intel® Core™ i5 i5-13420H 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Strieborná| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Šírka | 358,7 mm |
| Hĺbka | 249,5 mm |
| Výška | 19,9 mm |
| Hmotnosť | 1,88 kg |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| DC-in konektor | Áno |
| Výstupné napätie adaptéru | 19 V |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Maximálny výkon turbo režimu | 115 W |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Výkonné jadrá | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Základný výkon procesora | 45 W |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Generácia procesora | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru | i5-13420H |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,6 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,4 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Formát pamäte | Na doske + SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Áno |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Zvukový systém | SonicMaster |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1280 x 720 px |
| Predný fotoaparát | Áno |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Farba názov | Cool Silver |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 42 Wh |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Certifikáty zhody | REACH |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711636002349 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Šírka: | 358,7 mm |
| Hĺbka: | 249,5 mm |
| Výška: | 19,9 mm |
| Hmotnosť: | 1,88 kg |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| DC-in konektor: | Áno |
| Výstupné napätie adaptéru: | 19 V |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 115 W |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Výkonné jadrá: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Základný výkon procesora: | 45 W |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Generácia procesora: | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru: | i5-13420H |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,6 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,4 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Formát pamäte: | Na doske + SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty: | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Áno |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Zvukový systém: | SonicMaster |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1280 x 720 px |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Farba názov: | Cool Silver |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 42 Wh |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Certifikáty zhody: | REACH |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
