DELL LATITUDE 5420 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD(touch) (US QWERTY) Win11pro POUŽITÉ
Kód: UZYDELNOT0885Podrobný popis
DELL LATITUDE 5420 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD(touch) (US QWERTY) Win11pro POUŽITÉ| Počet portov USB s podporou PowerShare | 1 |
| PowerShare | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Typ nabíjacieho portu | USB Typ-C |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Hĺbka | 212 mm |
| Výška (zadné) | 2,09 cm |
| Šírka | 321,4 mm |
| Výška (predné) | 1,93 cm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ panelu | WVA |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Frekvencia procesora | 2,6 GHz |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Šedá |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358244 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare: | 1 |
| PowerShare: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Typ nabíjacieho portu: | USB Typ-C |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Hĺbka: | 212 mm |
| Výška (zadné): | 2,09 cm |
| Šírka: | 321,4 mm |
| Výška (predné): | 1,93 cm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ panelu: | WVA |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Model procesoru: | i5-1145G7 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3204 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Šedá |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
