DELL LATITUDE 9420 i7-1185G7 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro POUŽITÝ kovový
Kód: UZYDELNOT0881Podrobný popis
DELL LATITUDE 9420 i7-1185G7 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro POUŽITÝ kovový| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov USB s podporou PowerShare | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| PowerShare | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Hmotnosť | 1,27 kg |
| Hĺbka | 215,2 mm |
| Šírka | 310,6 mm |
| Výška (zadné) | 1,39 cm |
| Výška (predné) | 8,42 mm |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD+ |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Model procesoru | i7-1185G7 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Frekvencia procesora | 3 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR4x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 4266 MHz |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash), MicroSDXC, MicroSDHC |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 4 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC711-CG |
| Výkon reproduktoru | 8 W |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Farba | Šedá |
| Typ produktu | Laptop |
| Základný materiál | Hliník |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Počet článkov batérie | 2 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Slot pre zámok | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358138 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov USB s podporou PowerShare: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| PowerShare: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Hmotnosť: | 1,27 kg |
| Hĺbka: | 215,2 mm |
| Šírka: | 310,6 mm |
| Výška (zadné): | 1,39 cm |
| Výška (predné): | 8,42 mm |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD+ |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Model procesoru: | i7-1185G7 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Frekvencia procesora: | 3 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR4x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 4266 MHz |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash), MicroSDXC, MicroSDHC |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC711-CG |
| Výkon reproduktoru: | 8 W |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Farba: | Šedá |
| Typ produktu: | Laptop |
| Základný materiál: | Hliník |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Počet článkov batérie: | 2 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
