DELL LATITUDE 9430 i7-1265U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použitý
Kód: UZYDELNOT0878Podrobný popis
DELL LATITUDE 9430 i7-1265U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použitý| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov USB s podporou PowerShare | 1 |
| PowerShare | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Výška (zadné) | 1,39 cm |
| Výška (predné) | 8,46 mm |
| Hĺbka | 215,2 mm |
| Šírka | 310,6 mm |
| Hmotnosť | 1,27 kg |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD+ |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Generácia procesora | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Model procesoru | i7-1265U |
| Frekvencia procesora | 3,6 GHz |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 5200 MHz |
| Formát pamäte | Na doske |
| Kompatibilné pamäťové karty | MicroSDHC, Microsd (transflash), MicroSDXC |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Výkon reproduktoru | 8 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 4 |
| Zvukový čip | Realtek ALC711-CG |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Šedá |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Numerické klávesy | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358046 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov USB s podporou PowerShare: | 1 |
| PowerShare: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Výška (zadné): | 1,39 cm |
| Výška (predné): | 8,46 mm |
| Hĺbka: | 215,2 mm |
| Šírka: | 310,6 mm |
| Hmotnosť: | 1,27 kg |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD+ |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Generácia procesora: | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Model procesoru: | i7-1265U |
| Frekvencia procesora: | 3,6 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 5200 MHz |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Kompatibilné pamäťové karty: | MicroSDHC, Microsd (transflash), MicroSDXC |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Výkon reproduktoru: | 8 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC711-CG |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Šedá |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
