HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0282Podrobný popis
HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Výška | 17,9 mm |
| Šírka | 323,6 mm |
| Hmotnosť | 1,33 kg |
| Hĺbka | 214,7 mm |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| LED podsvietenie | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Model procesoru | i5-10210U |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Boost frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Frekvencia procesora | 1,6 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Numerické klávesy | Nie |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358145 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Výška: | 17,9 mm |
| Šírka: | 323,6 mm |
| Hmotnosť: | 1,33 kg |
| Hĺbka: | 214,7 mm |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Model procesoru: | i5-10210U |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Boost frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Frekvencia procesora: | 1,6 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
