HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0267Podrobný popis
HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro Použité| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Verzia HDMI | 2.0b |
| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Šírka | 323 mm |
| Hmotnosť | 1,32 kg |
| Hĺbka | 215 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ panelu | IPS |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia procesora | 2,6 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Numerické klávesy | Nie |
| Slot pre zámok | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443355007 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.0b |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Šírka: | 323 mm |
| Hmotnosť: | 1,32 kg |
| Hĺbka: | 215 mm |
| Výška: | 17,9 mm |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ panelu: | IPS |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Model procesoru: | i5-1145G7 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
