HP EliteBook X Flip G1i Next Gen AI PC Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 258V hybridný (2v1) notebook 35,6 cm (14") 2,5K dotykový displej 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Modrý
Kód: MOBHP-NOT4454Podrobný popis
HP EliteBook X Flip G1i Next Gen AI PC Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 258V hybridný (2v1) notebook 35,6 cm (14") 2,5K dotykový displej 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Modrý| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| USB Sleep-and-Charge porty | 2 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Teplotné čidlo | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Vrátane klávesnice | Áno |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Šírka | 313,9 mm |
| Hĺbka | 219,9 mm |
| Výška (zadné) | 1,47 cm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Pokrytie DCI-P3 | 100% |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 35,6 cm |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Farebný gamut | 100% |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlíšenia | 2.5K |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,2 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu | 37 W |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Základná frekvencia energeticky efektívneho jadra | 2200 MHz |
| Maximálna turbo frekvencia energeticky efektívneho jadra | 3,7 GHz |
| Základný výkon procesora | 17 W |
| Výkonné jadrá | 4 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,8 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Energeticky efektívne jadrá | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Model procesoru | 258V |
| Rozloženie pamäte | Not available |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát pamäte | Na doske |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Frekvencia pamäti | 8533 MHz |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| NVMe | Áno |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 4 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Typ antény | 2x2 |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Originálna značka | HP |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Farba | Modrá |
| Typ produktu | Hybridné (2-in-1) |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Kapacita batérie | 68 Wh |
| Čas rýchleho nabíjania (50%) | 30 min |
| Počet článkov batérie | 6 |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPC | 43211503 |
| Manufacturer warranty | Ročná (1/1/0) obmedzená záruka zahŕňa ročnú záruku na diely a prácu. Nezahŕňa opravy v mieste inštalácie. Podmienky sa môžu líšiť v závislosti od krajiny. Platia určité obmedzenia a výnimky. |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Arc Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Arc Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| Segment HP | Biznis |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP speaker type | Reproduktory HP Quad |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Vodeodolná klávesnica | Áno |
| Model vstupného zariadenia | HP Premium Keyboard |
| Numerické klávesy | Nie |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Špeciálne vlastnosti klávesnice | Odporność na zalanie |
| Ochrana heslom | Áno |
| Certifikáty zhody | CCC, CE, RoHS, BSMI |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e) | 7 |
| Celkové emisie uhlíka, bez fázy používania (kg CO2e) | 0,9 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 20 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e) | 0,1 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e) | 0,3 |
| Copilot+ PC | Áno |
| Výkon NPU až | 47 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Celkový výkon procesora až | 115 TOPs |
| Podpora sparsity | Áno |
| Podpora efektov Windows Studio | Áno |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU | Windows ML, OpenVINO, WebNN, DirectML, ONNX RT |
| Výkon GPU až | 64 TOPs |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199251307744 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| USB Sleep-and-Charge porty: | 2 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Teplotné čidlo: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Vrátane klávesnice: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Šírka: | 313,9 mm |
| Hĺbka: | 219,9 mm |
| Výška (zadné): | 1,47 cm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Pokrytie DCI-P3: | 100% |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 35,6 cm |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Farebný gamut: | 100% |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlíšenia: | 2.5K |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,2 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 37 W |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Základná frekvencia energeticky efektívneho jadra: | 2200 MHz |
| Maximálna turbo frekvencia energeticky efektívneho jadra: | 3,7 GHz |
| Základný výkon procesora: | 17 W |
| Výkonné jadrá: | 4 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,8 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Energeticky efektívne jadrá: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Model procesoru: | 258V |
| Rozloženie pamäte: | Not available |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Frekvencia pamäti: | 8533 MHz |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| NVMe: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Typ antény: | 2x2 |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Originálna značka: | HP |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Farba: | Modrá |
| Typ produktu: | Hybridné (2-in-1) |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Kapacita batérie: | 68 Wh |
| Čas rýchleho nabíjania (50%): | 30 min |
| Počet článkov batérie: | 6 |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPC: | 43211503 |
| Manufacturer warranty: | Ročná (1/1/0) obmedzená záruka zahŕňa ročnú záruku na diely a prácu. Nezahŕňa opravy v mieste inštalácie. Podmienky sa môžu líšiť v závislosti od krajiny. Platia určité obmedzenia a výnimky. |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Arc Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Arc Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| Segment HP: | Biznis |
| HP front camera: | HP Webcam 5MP |
| HP speaker type: | Reproduktory HP Quad |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Vodeodolná klávesnica: | Áno |
| Model vstupného zariadenia: | HP Premium Keyboard |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Špeciálne vlastnosti klávesnice: | Odporność na zalanie |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Certifikáty zhody: | CCC, CE, RoHS, BSMI |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e): | 7 |
| Celkové emisie uhlíka, bez fázy používania (kg CO2e): | 0,9 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 20 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e): | 0,1 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e): | 0,3 |
| Copilot+ PC: | Áno |
| Výkon NPU až: | 47 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Celkový výkon procesora až: | 115 TOPs |
| Podpora sparsity: | Áno |
| Podpora efektov Windows Studio: | Áno |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU: | Windows ML, OpenVINO, WebNN, DirectML, ONNX RT |
| Výkon GPU až: | 64 TOPs |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
