HP OmniBook 5 16-af1068nw Ultra 5 225U 16.0"2K IPS 300nits AG 16GB LPDDR5X SSD512 Arc Cam1080p 59Wh Win11 Glacier Silver 2Y
Kód: MOBHP-NOT4506Podrobný popis
HP OmniBook 5 16-af1068nw Ultra 5 225U 16.0"2K IPS 300nits AG 16GB LPDDR5X SSD512 Arc Cam1080p 59Wh Win11 Glacier Silver 2Y| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| USB Sleep-and-Charge porty | 2 |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Vrátane klávesnice | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hmotnosť | 1,77 kg |
| Výška (predné) | 1,79 cm |
| Hĺbka | 254,8 mm |
| Šírka | 357,7 mm |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| sRGB pokrytie (typické) | 62,5% |
| Typ HD rozlíšenia | 2K |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Farebný gamut | 62,5% |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Farebný priestor RGB | sRGB |
| Typ panelu | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 40,6 cm |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Technológia rámu displeja | Micro-Edge |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Model procesoru | 225U |
| Počet jadier procesora | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Počet vlákien procesora | 14 |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Rozloženie pamäte | Not available |
| Frekvencia pamäti | 7467 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | Na doske |
| Zvukový systém | DTS:X Ultra |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1920 x 1080 px |
| Predný typ HD fotoaparátu | Full HD |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Originálna značka | HP |
| Farba názov | Glacier Silver |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Životnosť batérie (max.) | 13 h |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie | 59 Wh |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Čas rýchleho nabíjania (50%) | 30 min |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hĺbka balenia | 504 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,52 kg |
| Výška balenia | 305 mm |
| Šírka balenia | 63 mm |
| Kód UNSPC | 43211503 |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Graphics |
| HP Imagepad | Áno |
| Segment HP | Domáci |
| HP Audio Boost | Áno |
| HP Umelá inteligencia | AI PC |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Klávesnica plnej veľkosti | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Výkon NPU až | 12 TOPs |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199764729316 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| USB Sleep-and-Charge porty: | 2 |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Vrátane klávesnice: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,77 kg |
| Výška (predné): | 1,79 cm |
| Hĺbka: | 254,8 mm |
| Šírka: | 357,7 mm |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| sRGB pokrytie (typické): | 62,5% |
| Typ HD rozlíšenia: | 2K |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Farebný gamut: | 62,5% |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Farebný priestor RGB: | sRGB |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 40,6 cm |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Technológia rámu displeja: | Micro-Edge |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Model procesoru: | 225U |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Počet vlákien procesora: | 14 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Rozloženie pamäte: | Not available |
| Frekvencia pamäti: | 7467 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Zvukový systém: | DTS:X Ultra |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1920 x 1080 px |
| Predný typ HD fotoaparátu: | Full HD |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ antény: | 2x2 |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Originálna značka: | HP |
| Farba názov: | Glacier Silver |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Životnosť batérie (max.): | 13 h |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 59 Wh |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Čas rýchleho nabíjania (50%): | 30 min |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hĺbka balenia: | 504 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,52 kg |
| Výška balenia: | 305 mm |
| Šírka balenia: | 63 mm |
| Kód UNSPC: | 43211503 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Graphics |
| HP Imagepad: | Áno |
| Segment HP: | Domáci |
| HP Audio Boost: | Áno |
| HP Umelá inteligencia: | AI PC |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Klávesnica plnej veľkosti: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Výkon NPU až: | 12 TOPs |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
