HP OmniBook X Flip 16-ar0016nw Ryzen AI 5 340 16.0"2K Touch OLED IPS 300nits AG 16GB LPDDR5X SSD1TB Radeon 840M Cam 5MPx + IR 68Wh Win11 Meteor Silver 2Y
Kód: MOBHP-NOT4509Podrobný popis
HP OmniBook X Flip 16-ar0016nw Ryzen AI 5 340 16.0"2K Touch OLED IPS 300nits AG 16GB LPDDR5X SSD1TB Radeon 840M Cam 5MPx + IR 68Wh Win11 Meteor Silver 2Y| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge porty | 2 |
| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Čip základnej dosky | AMD SoC |
| Teplotné čidlo | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Vrátane klávesnice | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hĺbka | 245,5 mm |
| Výška | 15,3 mm |
| Hmotnosť | 1,89 kg |
| Šírka | 356 mm |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Doba odozvy displeja | 0,2 ms |
| Pokrytie DCI-P3 | 95% |
| Typ HD rozlíšenia | 2K |
| Typ skla displeja | Od okraja po okraj |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 40,6 cm |
| Typ panelu | OLED |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| LED podsvietenie | Áno |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| Technológia rámu displeja | Micro-Edge |
| Farebný gamut | 95% |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Model procesoru | 340 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Frekvencia pamäti | 7500 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | Na doske |
| Rozloženie pamäte | Not available |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Zvukový systém | DTS:X Ultra |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Model radiča WLAN | MediaTek MT7925 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ antény | 2x2 |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Výrobca WLAN radiča | MediaTek |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Farba | Strieborná |
| Farba názov | Meteor Silver |
| Originálna značka | HP |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Čas rýchleho nabíjania (50%) | 45 min |
| Kapacita batérie | 68 Wh |
| Doba prehrávania videa | 21 h |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Výška balenia | 303 mm |
| Šírka balenia | 80 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,23 kg |
| Hĺbka balenia | 423 mm |
| Kód UNSPC | 43211503 |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 840M |
| AMD FreeSync | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| HP Imagepad | Áno |
| Segment HP | Domáci |
| HP Audio Boost | Áno |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| Klávesnica plnej veľkosti | Áno |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Copilot+ PC | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199764732095 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge porty: | 2 |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Čip základnej dosky: | AMD SoC |
| Teplotné čidlo: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Vrátane klávesnice: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hĺbka: | 245,5 mm |
| Výška: | 15,3 mm |
| Hmotnosť: | 1,89 kg |
| Šírka: | 356 mm |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Doba odozvy displeja: | 0,2 ms |
| Pokrytie DCI-P3: | 95% |
| Typ HD rozlíšenia: | 2K |
| Typ skla displeja: | Od okraja po okraj |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 40,6 cm |
| Typ panelu: | OLED |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| Technológia rámu displeja: | Micro-Edge |
| Farebný gamut: | 95% |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen AI 5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Model procesoru: | 340 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Frekvencia pamäti: | 7500 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Rozloženie pamäte: | Not available |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Zvukový systém: | DTS:X Ultra |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Model radiča WLAN: | MediaTek MT7925 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ antény: | 2x2 |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Výrobca WLAN radiča: | MediaTek |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Farba: | Strieborná |
| Farba názov: | Meteor Silver |
| Originálna značka: | HP |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Čas rýchleho nabíjania (50%): | 45 min |
| Kapacita batérie: | 68 Wh |
| Doba prehrávania videa: | 21 h |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Výška balenia: | 303 mm |
| Šírka balenia: | 80 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,23 kg |
| Hĺbka balenia: | 423 mm |
| Kód UNSPC: | 43211503 |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 840M |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| HP Imagepad: | Áno |
| Segment HP: | Domáci |
| HP Audio Boost: | Áno |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| Klávesnica plnej veľkosti: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Výkon NPU až: | 50 TOPs |
| Copilot+ PC: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
