HP OmniBook X Flip 16-as0003nw Ultra 7 258V 16.0"3K Touch OLED IPS 120Hz 300nits AG 32GB LPDDR5X SSD1TB Arc 140V Cam 5MPx + IR 68Wh Win11 Glacier Silver 2Y
Kód: MOBHP-NOT4514Podrobný popis
HP OmniBook X Flip 16-as0003nw Ultra 7 258V 16.0"3K Touch OLED IPS 120Hz 300nits AG 32GB LPDDR5X SSD1TB Arc 140V Cam 5MPx + IR 68Wh Win11 Glacier Silver 2Y| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| USB Sleep-and-Charge porty | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Teplotné čidlo | Áno |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Vrátane klávesnice | Áno |
| Hmotnosť | 1,88 kg |
| Výška | 15,3 mm |
| Hĺbka | 245,5 mm |
| Šírka | 356 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Doba odozvy displeja | 0,2 ms |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| Typ HD rozlíšenia | 3K |
| Farebný gamut | 100% |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1500 |
| Typ skla displeja | Od okraja po okraj |
| Rozlíšenie displeja | 2880 x 1800 px |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 40,6 cm |
| Technológia rámu displeja | Micro-Edge |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ panelu | OLED |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Pokrytie DCI-P3 | 100% |
| LED podsvietenie | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Model procesoru | 258V |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Formát pamäte | Na doske |
| Rozloženie pamäte | Not available |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 8533 MHz |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| NVMe | Áno |
| Ukladacie médium | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Zvukový systém | DTS:X Ultra |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Farba názov | Glacier Silver |
| Farba | Strieborná |
| Originálna značka | HP |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Doba prehrávania videa | 18,5 h |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Životnosť batérie (max.) | 15 h |
| Čas rýchleho nabíjania (50%) | 45 min |
| Kapacita batérie | 68 Wh |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Šírka balenia | 80 mm |
| Hĺbka balenia | 423 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,19 kg |
| Výška balenia | 303 mm |
| Kód UNSPC | 43211503 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Arc Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Arc Graphics 140V |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| Segment HP | Domáci |
| HP Audio Boost | Áno |
| HP Imagepad | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Klávesnica plnej veľkosti | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Výkon NPU až | 47 TOPs |
| Copilot+ PC | Áno |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199642084469 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| USB Sleep-and-Charge porty: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Teplotné čidlo: | Áno |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Vrátane klávesnice: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,88 kg |
| Výška: | 15,3 mm |
| Hĺbka: | 245,5 mm |
| Šírka: | 356 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Doba odozvy displeja: | 0,2 ms |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| Typ HD rozlíšenia: | 3K |
| Farebný gamut: | 100% |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range (HDR) 1500 |
| Typ skla displeja: | Od okraja po okraj |
| Rozlíšenie displeja: | 2880 x 1800 px |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 40,6 cm |
| Technológia rámu displeja: | Micro-Edge |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ panelu: | OLED |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Pokrytie DCI-P3: | 100% |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Model procesoru: | 258V |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Rozloženie pamäte: | Not available |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 8533 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| NVMe: | Áno |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Zvukový systém: | DTS:X Ultra |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Farba názov: | Glacier Silver |
| Farba: | Strieborná |
| Originálna značka: | HP |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Doba prehrávania videa: | 18,5 h |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Životnosť batérie (max.): | 15 h |
| Čas rýchleho nabíjania (50%): | 45 min |
| Kapacita batérie: | 68 Wh |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Šírka balenia: | 80 mm |
| Hĺbka balenia: | 423 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,19 kg |
| Výška balenia: | 303 mm |
| Kód UNSPC: | 43211503 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Arc Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| Segment HP: | Domáci |
| HP Audio Boost: | Áno |
| HP Imagepad: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Klávesnica plnej veľkosti: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Výkon NPU až: | 47 TOPs |
| Copilot+ PC: | Áno |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
