HP ProBook 640 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0251Podrobný popis
HP ProBook 640 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Počet HDMI portov | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Verzia HDMI | 1.4b |
| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Šírka | 321,9 mm |
| Hĺbka | 213,9 mm |
| Výška | 19,9 mm |
| Hmotnosť | 1,38 kg |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Typ panelu | IPS |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| LED podsvietenie | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Frekvencia procesora | 2,6 GHz |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Strieborná |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Numerické klávesy | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443353133 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Šírka: | 321,9 mm |
| Hĺbka: | 213,9 mm |
| Výška: | 19,9 mm |
| Hmotnosť: | 1,38 kg |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Typ panelu: | IPS |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru: | i5-1145G7 |
| Frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Strieborná |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
