Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10 Ryzen 5 1500 15,3" WUXGA IPS 300 nitov AG 16 GB DDR5 4800 512 GB SSD Radeon 660M kamera 720p 60 Wh Windows 11 Cosmic Blue
Kód: MOBLEVNOTMBW8Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10 Ryzen 5 1500 15,3" WUXGA IPS 300 nitov AG 16 GB DDR5 4800 512 GB SSD Radeon 660M kamera 720p 60 Wh Windows 11 Cosmic Blue| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Čip základnej dosky | AMD SoC |
| Výška (predné) | 1,79 cm |
| Výška (zadné) | 1,89 cm |
| Šírka | 343,4 mm |
| Hmotnosť | 1,63 kg |
| Hĺbka | 239,5 mm |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| LED podsvietenie | Áno |
| Farebný gamut | 45% |
| Farebný priestor RGB | NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Uhlopriečka displeja | 38,9 cm (15.3") |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 19 MB |
| Boost frekvencia procesora | 4,55 GHz |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 100 Series |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Základný výkon procesora | 45 W |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Frekvencia procesora | 3,3 GHz |
| Model procesoru | 150 |
| Formát pamäte | Na doske + SO-DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 24 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 4800 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| NVMe | Áno |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty | SD |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1280 x 720 px |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Predný fotoaparát | Áno |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Farba názov | Cosmic Blue |
| Základný materiál | PC-ABS |
| Farba | Modrá |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie | 60 Wh |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 660M |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Numerické klávesy | Áno |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199274021740 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Čip základnej dosky: | AMD SoC |
| Výška (predné): | 1,79 cm |
| Výška (zadné): | 1,89 cm |
| Šírka: | 343,4 mm |
| Hmotnosť: | 1,63 kg |
| Hĺbka: | 239,5 mm |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Farebný gamut: | 45% |
| Farebný priestor RGB: | NTSC |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja: | 38,9 cm (15.3") |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 19 MB |
| Boost frekvencia procesora: | 4,55 GHz |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 100 Series |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 5 |
| Základný výkon procesora: | 45 W |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Frekvencia procesora: | 3,3 GHz |
| Model procesoru: | 150 |
| Formát pamäte: | Na doske + SO-DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 24 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 4800 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| NVMe: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty: | SD |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1280 x 720 px |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Farba názov: | Cosmic Blue |
| Základný materiál: | PC-ABS |
| Farba: | Modrá |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie: | 60 Wh |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 660M |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
