Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen™ 5 220 Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Šedá
Kód: MOBLEVGAM0140Podrobný popis
Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen™ 5 220 Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Šedá| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Čip základnej dosky | AMD SoC |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hĺbka | 258,7 mm |
| Šírka | 359,9 mm |
| Výška (predné) | 2,19 cm |
| Hmotnosť | 2,4 kg |
| Výška (zadné) | 2,39 cm |
| Výkon adaptéru | 170 W |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px, 1280 x 720 px |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD, HD |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Farebný priestor RGB | sRGB |
| Farebný gamut | 100% |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Model procesoru | 220 |
| Frekvencia procesora | 3,2 GHz |
| L2 cache | 6 MB |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 200 Series |
| Boost frekvencia procesora | 4,9 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| L3 cache | 16 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| NVMe | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 100 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Typ antény | 2x2 |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonát |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Šedá |
| Farba názov | Luna Grey |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Kapacita batérie | 60 Wh |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 5 - 43 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 8 - 95% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 35 °C |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 740M |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Farba podsvietenia klávesnice | Biela |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Upozornenia | The device may become hot during operation; use caution to avoid burns., Do not dispose of in normal household waste; appropriate disposal must be carried out in accordance with environmental regulations., Keep out of reach of children to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS08: Health hazard, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 198156681904 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Čip základnej dosky: | AMD SoC |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hĺbka: | 258,7 mm |
| Šírka: | 359,9 mm |
| Výška (predné): | 2,19 cm |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Výška (zadné): | 2,39 cm |
| Výkon adaptéru: | 170 W |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px, 1280 x 720 px |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD, HD |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Farebný priestor RGB: | sRGB |
| Farebný gamut: | 100% |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Model procesoru: | 220 |
| Frekvencia procesora: | 3,2 GHz |
| L2 cache: | 6 MB |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 200 Series |
| Boost frekvencia procesora: | 4,9 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| L3 cache: | 16 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| NVMe: | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s, 100 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Typ antény: | 2x2 |
| Základný materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonát |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Šedá |
| Farba názov: | Luna Grey |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Kapacita batérie: | 60 Wh |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 5 - 43 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 8 - 95% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 35 °C |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 740M |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Farba podsvietenia klávesnice: | Biela |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Upozornenia: | The device may become hot during operation; use caution to avoid burns., Do not dispose of in normal household waste; appropriate disposal must be carried out in accordance with environmental regulations., Keep out of reach of children to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS08: Health hazard, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
