LENOVO ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYLEVNOT0458Podrobný popis
LENOVO ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Hĺbka | 227 mm |
| Šírka | 329 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru | i5-10310U |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Frekvencia procesora | 1,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443354970 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Hĺbka: | 227 mm |
| Šírka: | 329 mm |
| Výška: | 17,9 mm |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru: | i5-10310U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Frekvencia procesora: | 1,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
