LENOVO ThinkPad T14 G2 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité kovový
Kód: UZYLEVNOT0478Podrobný popis
LENOVO ThinkPad T14 G2 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité kovový| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Hĺbka | 227,5 mm |
| Šírka | 329,4 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| LED podsvietenie | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Typ panelu | IPS |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Frekvencia procesora | 2,6 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Typ produktu | Laptop |
| Základný materiál | Hliník |
| Farba | Strieborná |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358152 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Hĺbka: | 227,5 mm |
| Šírka: | 329,4 mm |
| Výška: | 17,9 mm |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Typ panelu: | IPS |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru: | i5-1145G7 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Typ produktu: | Laptop |
| Základný materiál: | Hliník |
| Farba: | Strieborná |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
