LENOVO ThinkPad T14 G3 i5-1235u 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použitý
Kód: UZYLEVNOT0480Podrobný popis
LENOVO ThinkPad T14 G3 i5-1235u 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použitý| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Šírka | 317,7 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Hĺbka | 226,9 mm |
| Hmotnosť | 1,32 kg |
| LED podsvietenie | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Generácia procesora | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru | i5-1235U |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia procesora | 3,3 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | Na doske + SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 100 |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358176 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Šírka: | 317,7 mm |
| Výška: | 17,9 mm |
| Hĺbka: | 226,9 mm |
| Hmotnosť: | 1,32 kg |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Generácia procesora: | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru: | i5-1235U |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia procesora: | 3,3 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | Na doske + SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 100 |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
