LENOVO ThinkPad T14s G2 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYLEVNOT0479Podrobný popis
LENOVO ThinkPad T14s G2 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Hĺbka | 224,4 mm |
| Šírka | 327,5 mm |
| Výška | 16,8 mm |
| Hmotnosť | 1,36 kg |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ panelu | IPS |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia procesora | 2,6 GHz |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | Na doske |
| Frekvencia pamäti | 4266 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR4x-SDRAM |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Čierna |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Ochrana heslom | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Vážne ohrozenie zdravia, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS07: Škodlivé, Dráždivé alebo poškodzujúce, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358169 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Hĺbka: | 224,4 mm |
| Šírka: | 327,5 mm |
| Výška: | 16,8 mm |
| Hmotnosť: | 1,36 kg |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Model procesoru: | i5-1145G7 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Frekvencia pamäti: | 4266 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR4x-SDRAM |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Čierna |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Vážne ohrozenie zdravia, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS07: Škodlivé, Dráždivé alebo poškodzujúce, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
